V úterý, 15. 6. 2021, se uskutečnil náš první hradecký Alumni Run absolventů a zaměstnanců Lékařské fakulty a Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy.

Program byl zajištěn ve spolupráci s Katedrou tělesné výchovy, a tak byla pro účastníky připravena zahřívací trasa včetně běžecké abecedy, hlavní okruh krásnými hradeckými stezkami podél Orlice i výklus a závěrečné protažení. To všechno za odborného vedení lektorů KTV, kterým patří velký dík.

Hlavní okruh byl dlouhý 2,5 km a jeho součástí byl i menší závod o ceny Alumni LF HK a KTV. Někdo si trasu prodloužil, někdo si cílovou rovinku proběhl dvakrát, ale všichni s úsměvem a grácií. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem zúčastněným, kteří se postarali o to, že byl náš první Alumni run nejenom akční, ale i pohodový a zábavný.

Výherci si domů odnesli náš Alumni LF HK plecháček, čokoládu a diplom KTV.

Ale to nebylo všechno. Všichni jsme měli možnost se zúčastnit exkluzivní prohlídky skleníku Botanické zahrady léčivých rostlin přímo s jeho vedoucí, paní Anežkou Chlebkovou. Byl to skutečně krásný, nevšední zážitek a všichni jsme si domů odnesli spoustu zajímavých, nových informací o rostlinách místních i cizokrajných, chutných i toxických, okulibých i podivných.

Všechny fotografie z akce najdete ve fotogalerii.

Děkujeme za skvělou akci a těšíme se na další!